Menu
Obec Plískov
Plískov

Pliskovský turnaj ve stolním tenise

Sportovního vyžití dospělých a mládeže není nikdy dost, proto jsme se rozhodli uspořádat turnaj ve stolním tenise. Den před Silvestrem se sešlo 28 nadšených sportovců.

Stolní tenis neboli ping-pong? Pozor ping-pong je jiný sport (www.modrypinec.cz). V Pliskově jsme si zahráli stolní tenis.

Všichni účastníci si zahráli turnaj ve dvouhře. Osm statečných dvojic si prodloužilo čas u nových modrých stolů značky Joola a soutěžili také o vítězství ve čtyřhře. Po celý den jsme viděli množství skvělých sportovních momentů, které můžete vidět ve fotogalerii. Ve dvouhře zvítězil Pavel Kalina, který v zajímavém finále porazil Petra Štětku. Třetí místo obsadil Pavel Svoboda. Turnaj ve čtyřhře opanovali bratři Štětkové, kteří ve finále zvítězili nad bratry Kalinovými. Třetí místo obsadil pár Svoboda a Strejček st. Kompletní seznam oceněnách hráčů doplnila nejúspěšnější hráčka turnaje Kateřina Janikovičová a nejlepší junior Matěj Richter. Všichni si soutěžení užili a shodli se, že podobné setkání musíme dělat častěji. Tak na jaře opět u modrých stolů :-)

Datum vložení: 2. 1. 2022 9:45
Datum poslední aktualizace: 2. 1. 2022 9:58
Autor: Správce Webu